Hakkımızda

Merhaba! Ben Diyetisyen Bahar ATA

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2019 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Eğitim sürecinde Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji – Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Personel Mutfağı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Mutfağında stajlarımı tamamladım. Mezuniyetim sonrası online beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermeye başladım. 2020 Şubat’ta Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Diyetetik Ana Bilim dalında yüksek lisansa başladım. Şu anda tez yazım aşamasındayım. 2021 Şubat’ta Fresca Mutfak ’ta yönetici diyetisyen olarak çalışmaya başladım. Şu anda burada yüz yüze beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Kilo yönetiminde, birçok hastalıkta beslenme tedavisinde, yeterli ve dengeli beslenmede bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Bilim ışığında mesleğimdeki gelişmeleri takip ederken, öğrendiğim bilgileri de danışanlarımla paylaşmak en büyük tutkum! Bu beslenme serüveninde sana yol arkadaşı olmayı çok isterim…

Diyetisyen Bahar ATA

72+

Program

10+

Alternatif Diyet

20+

Özel Sporcu Menüleri

1000+

Mutlu Danışan

Neden Diyetisyen
Bahar ATA?