Online Diyet Nedir

Günümüz dünyasında her şey akıp giderken hayata yetişmek oldukça zorlaştı. Çoğu zaman vaktin nasıl geçtiğini anlamazken bile aslında sağlığımıza dikkat etmiyoruz. Beslenme, sağlıkta birinci basamak sağlık hizmetleri sınıfındadır. Yani koruyucudur. Beslenmemize ne kadar dikkat edersek aslında geleceğimize ve sağlığımıza o kadar yatırım yapmış oluruz.
Bu nedenle hayatın koşuşturmasında beslenmeye vakit ayıramıyorsan online beslenme ve diyet danışmanlığı tam sana göre! Uzaktan bir telefonla veya bilgisayarla/tabletle diyetisyenin ile çok rahat iletişime geçebilirsin. Sana özel bir plan oluşturulması çok önemli! Plan oluşturulduktan sonra ise iletişime devam etmeliyiz. Bu süreçte en büyük destekçin ve yol arkadaşın benim!
Sürdürülebilir beslenmeyi öğretmek ve seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum!
Online diyet paketlerimiz ile dünyanın neresinde olursan ol, sana en uygun diyet ve beslenme önerileri bir tık uzağında…
ONLİNE DİYET SİSTEMİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?
Sana özel diyet programı
  • Tamamen sana özel hazırlanan diyet programları ile sürdürülebilir beslenmeyi öğreniyorsun.
Sana özel beslenme önerileri
  • Sana engel olan sorunları saptıyor, bu sorunların ortadan kalkmasına odaklanıyoruz. Sana özel sağlıklı beslenme önerileriyle yeni hayatını birlikte güzelleştiriyoruz.
Sürekli İletişim
  • Diyette başarıyı yakalamak için iletişimde kalmanın gerekli olduğunu biliyoruz. Seninle sürekli iletişimde oluyoruz.
Beslenme günlüğü ile takip
  • Başlangıçta ve sonrasında belirli zamanlarda ˵Besin Tüketim Kaydı Formu˶ ile yediklerini kontrol edip değerlendiriyoruz.
Sesli veya görüntülü görüşme
  • Günlük takibin haricinde haftada 1 kez sesli veya görüntülü görüşme yapıyoruz. Seni yalnız bırakmıyoruz.